Mūsų produkcija

Tai yra dvigubo pjovimo mediena, pjaunama iš pušies arba eglės rąstų. Pagal poreikį statybinė mediena gali būti džiovinta arba natūralaus džiūvimo. Statybinė mediena yra standartinių matmenų, tačiau pagal poreikį galime paruošti ir nestandartinius matmenis.

Tai sausa, graduota, tikslių matmenų mediena skirta darbams reikalaujantiems didelio tikslumo ar estetinio vaizdo. Ji tinka karkasui, apšiltinimui (lauko ir vidaus), ar tiesiog norint dailiai pasistatyti pavesinę. Didžiauisas kalibruojamas matmuo yra 245 mm .

Džiovintoje medienoje drėgmės kiekis yra sumažinamas iki tokio lygio, kuris atitiktų medienos gaminių naudojimą. Vienas svarbiausiu tokios medienos privalumų yra – džiovinta mediena neskikraipo ir nekeičia savo formos ir matmenų. Džiovinta mediena yra ilgaamžiškesnė, nes nebepūna.

Iš kokybiškos, džiovintos rusiškos eglės gaminame vidaus ir lauko dailylentes, dailylentes tvoroms bei terasines lentas.

Terasinės lentos gaminamos iš rinktinių, džiovintų eglės ir pušies ruošinių. Terasinės lentos yra standartinio sotrio, 28 mm. Galite rinktis tris skirtingus pločius t.y 95 mm, 115 mm, 145 mm. Terasinių lentų paviršius gali būti lygus arba rifliuotas.