Paslaugos

Medienos impregnavimas ir medienos obliavimas yra svarbiausios paslaugos norint, kad statybinė mediena būtų tinkamai paruošta kokybiškoms statyboms. Todėl teikiame impregnavimo bei obliavimo paslaugas, taip pat transportuojame ir teikiame CAMO nematomo terasos tvirtinimo sistemos paslaugas.
MobLentpjuve

Impregnavimas

Medienos impregnavimas – tai medienos apdorojimas cheminėmis medžiagomis, kurios apsaugo medieną nuo kenkėjų, spalvų pokyčio, puvimo bei ilgina eksploatavimo laiką. Medieną impregnuojame mirkymo būdu, specialiai tam įrengtoje talpykloje. Impregnavimui naudojamas sertifikuotas skystis ,,Gerlitis-1‘‘, kuris apsaugo medieną nuo termitų ir pelėsinio grybo.

MobLentpjuve

Obliavimas

Obliavimas – tai procesas, kurio metu yra apdirbama mediena. Šis medienos apdirbimo etapas yra plataus masto, kadangi po obliavimo, mediena tampa kokrečiu medienos gaminiu, pvz.: terasinės lentos, dailylentės, grindų lentos, lentos tvorai ir t.t. Mediena obliuojama staklių pagalba. Obliuota mediena įgauna lygų paviršių, ją tampa lengviau prižiūrėti, dažyti ar lakuoti. Dažniausiai obliuojama pušies, eglės ar maumedžio mediena. Obliuota mediena pasižymi estetiška išvzaizda ir patvarumu. Ji puikiai tinka vidaus ir lauko apdailai. Obliuota mediena idealiai tinka grindinėms lentoms, tvoroms, tašams, dailylentėms bei įvairioms interjero detalėms. Nepaisaint to, jog obliuota mediena yra labai estetiška, patvari, o jos panaudojimo galimybės yra labai plačios, dar vienas obliuotos medienos privalumas būtų matmenų tikslumas.

MobLentpjuve

Transportavimas

Transportavimas – tai dar viena mūsų įmonės teikiama paslauga. Jums nereikia rūpintis medienos pristatymu į Jūsų norimą vietą, nes tai už jus padarysime mes. Pagal užsakytos medienos kiekį parinksime pigiausią ir optimaliausią medienos pristatymo būdą. Atsižvelgiant į kliento norus, galimas medienos pristatymas sunkvežimiu su manipuliatoriumi (fiskaru) arba su sunkvežimiu be manipuliatoriaus. Visi medienos gaminiai transportuojami tik su patikimu ir prižiūrimu transportu, todėl visa produkcija pateikiama laiku, be jokių techninių nesklandumų.

MobLentpjuve

CAMO

CAMO – nematoma terasos tvirtinimo sistema. Paslėpti lentos krašto briaunose, CAMO terasos medsraigčiai sukuria gražų, estetišką vaizdą. Terasa tampa matoma lygiu paviršiumi, be išsikišusių varžtų. Naudojant CAMO Marksman Pro įrankį, montavimas tampa dar lengvesnis, CAMO medsraigčiai pritraukia lentą tiesiai prie gulekšnių, taip užtikrindami minimalų jos judėjimą. Ne taip, kaip kitos paslėptos terasų montavimo sistemos, CAMO medsraigčiai lengvai išsisuka, net jei reikia pakeisti lentą viduryje terasos. Prieš įsukant medsraigčius, nereikia prasigręžti skylių (nebent tai tropinė mediena). Patentuota CAMO Marksman Pro įranga – tai įrankis, kuris nukreipia CAMO terasinius medsraigčius specialiu kampu į lentų kraštus ir formuoja 1,6/3,2/4,8/5 mm tarpą tarp lentų (pasirinktinai). Įrankiai suprojektuoti tik darbui su CAMO medsraigčiais, kurių speciali konstrukcija neleidžia persukti. Dar daugiau, tik pas mus galite įsigyti kokybiško, įvairių spalvų aliejaus skirto terasoms, bei įrankių skirtų aliejavimui, gruntavimui ir medienos valymui!

Darbo laikas I-V 08:00 - 17:00